| Anonim33332132 a întrebat:

Salut, va rog frumos sa ma ajutati am suparat pe cineva si mi-a zis ca imi opreste internetul, si acum de 2 zile nu mai am internet din cauza lui, nu-mi mai merge nici fixul nici netul, ce mi-a facut de nu mai merge va rog mult sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca acea persoana a reusit aceasta performanta chiar ca este "cineva" si nu mai ai ce face!

5 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu exista asa ceva terminati cu prostiile.
si acele persoane daca sunt, sunt putine si trebuie platite cu bani grei.
problema ta este de la provider sau casa scarii. asta daca nu te-a suparat vreun vecin care ti-a taiat firu.
terminati cu prostiile cu gen iti inchid netu, flood sau iti bulesc pc-ul CA NU EXISTA! printr-o conexiune de apartament sa faci asa ceva altuia.

| Park1Suin a răspuns:

Ti-a taiat cablul la pachetul Multimedia.

| Lămâie00 a răspuns:

Serios? Daca nu iti mai merge netul, cum naiba ai pus intrebarea asta?laughing

| Anonim33332132 explică (pentru Lămâie00):

Am pus-o de la altcineva bai inteligentule

| NoName234 a răspuns:

Nu prea se poate, numai daca lucreaza la firma respectiv, sau cred ca ti-a taiat firul de internet. Uita-te pana unde este cablul sa nu fie rupt de la un stalp sau ceva.
BAFTA!