| XtzRaulXtz a întrebat:

Va rog sa ma ajute cineva. Am luat un laptop fara sistem de operare pe el (Free DOS) si am pus windows 10 pe el iar acum vreau sa il returnez, dar au zis ca trebuie sa sterg sistemul de operare adica sa il aduc inapoi in Free DOS. Cum fac asta?
Va rog sa ma ajutati FUNDA!

3 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Introduci un CD-DVD, stick in PC, cel mai ok e windows 7.
Dupa ce ai intrat in faza de instalare dai formatare la toate partitiile si atat a fost.

| XtzRaulXtz explică (pentru Pool77):

Si ramane free dos pe laptop?

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Http://www. mygarage.ro/software/226439-de-la-windows-8-1-la-freedos-123-a.html