| TinKodeJr a întrebat:

va rog sa-mi spuneti daca cumpar ceva de pe amazon.com(acesta e produsul http://www. amazon.com/Colorful-Silicone-Keyboard-Protector-Aspire/d p/B007WSVTXA/ref=sr_1_3? ie=UTF8&qid=1357758489&sr=8-3&keywords=Acer+5349+keyboar d)trebuie sa platesc ceva in plus pentru faptul ca il trimite in Romania? sau daca nu; o adresa de contact la vanzator sau site ca eu nu am gasit.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| jmenaru a răspuns:

Daca platesti cu card care accepta plata PayPall vei platii ce iti apare acolo pe site la momentul finalizarii comenzii (uitate atent la costurile de transpoport catre Romania, cate calificative are utilizatorul.si daca trimite produsul in Romania.Acum depinde ce moneda ai pe card (euro, lire, lei)si in functie de conversia valutara se va mai percepe un comision nu stiu exact cat (consulta payypall.com pentru mai multe detalii)daca ai pe card moneda in care trebuie sa platesti nu se percepe niciun comision din cate stiam eu