| eKo4eVeR a întrebat:

Salut, viteza mea la internet este de 1Gb/s...in prima luna scoate-am un film de 700mb intr-un minut maxim...downloadam cu 10-15mb/s.acum a scazut, scot cu 3mb/s Maxim! poate este ceva din pc(scuzati daca am gresit categoria.)

5 răspunsuri:
| shoBy1 a răspuns:

Cumparati un creier nou happy 1GB/s au doar cei de la NASAhappy

| crackster a răspuns (pentru shoBy1):

Si nu esti multumit? Euam net prin stick de la digi downloadez cu 10 kb/s in zilele bune sau doar la ora 3 dimineata. De obicei descarc cu 4-5 kb/s. (DA, kb/s, nu nu am gresit)

| eKo4eVeR explică (pentru shoBy1):

Cred ca tie iti trebuie alt "Creer"
1. se scrie creier
2. Uite o poza;) nabule: http://postimage.org/image/70c3gqiwr/

| shoBy1 a răspuns (pentru eKo4eVeR):

Lucrezi la nasalaughing?

| eKo4eVeR explică (pentru shoBy1):

Nu, nu lucrez la NASA.