| Eftimie_Marius_1970 a întrebat:

Salut, vreau sa devin admin, sau macar helper pe un server de MInecraft, joc minecraft de 5 ani si stiu tot ce se poate sti >

Răspuns Câştigător
| frank2002 a răspuns:

Pai iti cauti sa-ti faci server de multiplayer pe minecraft.net.Eu mi-am facut serverul tot asa si merge si multiplayer.Bine asta daca stii sa ti-l faci:d

5 răspunsuri:
| frank2002 a răspuns:

Intri pe minecraft.net si iti faci serverul tau. Sper ca ti-am fost de folos

| Eftimie_Marius_1970 explică (pentru frank2002):

Nu vrau un server pe hamachi, vreau sa fiu admin pe un server cu multi playeri

| Eftimie_Marius_1970 explică (pentru frank2002):

Stiu sa il fac, da nu vreau sa fiu pe server doar eu cu cativa prieteni, vreau sa fie multi playeri pe care sa ii pot ajuta

| frank2002 a răspuns (pentru Eftimie_Marius_1970):

Ok.Daca te hotarasti sa il faci sa ma contactezi ca vreau si eu sa joc:p

| stefantacu a răspuns (pentru Eftimie_Marius_1970):

Trebuie sa platesti cativa euro respectiv intre 20 si 30

| frank2002 a răspuns (pentru Eftimie_Marius_1970):

Pai iti cauti sa-ti faci server de multiplayer pe minecraft.net.Eu mi-am facut serverul tot asa si merge si multiplayer.Bine asta daca stii sa ti-l faci:d