| sonik1998 a întrebat:

Salut vreau sa imi achizitionez un iphone 4 de 8gb second hand ios 7.1.1 vreau sa stiu daca imi merg ultimile aplicati pe el funda :* :*

Răspuns Câştigător
| Jhonny22 a răspuns:

Strange un banut in plus, si ia-ti Iphone 5, 6 si ai rezolvat...tongue pe 7.1 o sa ai probleme oricum...

4 răspunsuri:
| Jhonny22 a răspuns:

Pai de obicei merg majoritatea, te uiti la aplicatie, cand o descarci iti spune pentru ce versiune de IOS functioneaza...

| sonik1998 explică (pentru Jhonny22):

Da dar la iphone 4 ultimul ios este 7.1.1 daca imi cere mai mult nu am ce sa ii fac

| sonik1998 explică (pentru Jhonny22):

La ce te referi probleme?

| Jhonny22 a răspuns (pentru sonik1998):

Probleme la aplicatii, se mai blocheaza, merge putin mai greu...genu` de probleme ca astea :p

| Jhonny22 a răspuns (pentru sonik1998):

Strange un banut in plus, si ia-ti Iphone 5, 6 si ai rezolvat...tongue pe 7.1 o sa ai probleme oricum...