| anonim_4396 a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar o placa de baza si pe ea scrie ca are placa video integrata. Daca are placa video integrata eu nu mai pot sa pun placa mea video dedeicata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca are slot liber, adica loc liber pentru placa video dedicata, poti adauga. O placa video dedicata mai mare decat cea intergata, e oricand binevenita.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ba da ca are si slot PCI-e (rar mai sunt cu VGA). Era bine daca puneai denumirea placii de baza.

| K0sti a răspuns:

Pai si nu te uiti la specificatii daca are slot pentru placa video, sau vrei sa ne uitam noi? Din categoria stupid question...