| Wallenda a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu ce sa aleg. Vreau sa aiba urmatoarele specificatii(sau sa se apropie de ele):dimensiunea sa nu depaseasca 5, 5",as vrea chiar de 5", procesorul sa fie dual sau quad core cu frecventa de minim 2 Ghz, ram-ul sa fie de minim 2 Gb, bateria sa nu fie sub 2100 Mah, iar pretul sa fie de maxim 1700 de lei.

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

P9 lite! M-am saturat eu de cate ori l-am recomandat! Dar poti dispune de telefoane mai performante la pretul specificat!
Gen LG G4!

| Wallenda explică (pentru Clorox):

Mersi,dar procesorul este prea performant pentru aplicatiile actuale.Nu exista aplicatii ce pot folosi 8 nuclee si desi e mai performant si mai rapid, se va incinge mai repede.La fel si la LG.Mersi frumos!

| Clorox a răspuns (pentru Wallenda):

Nu are legatura procesorul cu aplicatiile! Adevarat, LG-ul se incalzeste, dar crede-ma, este foarte bun octa-core!