| Tudor_Daniel_1997 a întrebat:

vreau sa imi iau un iphone, nu dispun de multi bani si am vazut o oferta de iphone decodat cu gevey. nu am mai avut iphone pana acum deci habar nu am. intrebarea este: ce inseamna GEVEY cum se foloseste si ce este.

3 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

E o cartela speciala la iphone 5, sau iphone 4, poate fii o cartela sim, sau un card de memorie, ca nu stiu, am cautat pe google sa vad.

| SherryXoX a răspuns:

Este un fel de cip mic care se pune sub cartela si iti decodeaza telefonul. deci daca telefonul este codat pe o retea din alta tara sau chiar din Romania si tu nu vrei sa platesti 300 lei pentru decodat, pui gevey ca sa poti vorbi de pe ce retea vrei happy sper ca te-am ajutat

| Tudor_Daniel_1997 explică:

Vreau un rasp mai detaliat