| GaByX a întrebat:

Salut.vreau sa imi iau un laptop.ce marca mi-ati recomanda? sa fie si pentru jocuri.am gasit o oferta buna la Asus.e bun? ma rog sa fie si la un pret rezonabil

5 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Ce fel de oferta are Asus? Detalii despre cat costa si ce configuratie.

| annaangel17 a răspuns:

Ia-ti un assus.Mi l-am luat de acum 2 ani si merge excelent!

| HueyFreeman a răspuns:

Vrei laptop de gaming la un pret rezonabil. Alege 2 din cele 3. Laptop, gaming si pret rezonabil.

| VIP3r a răspuns:

Fiecare marca are punctele ei forte, eu am un Dell de 2 ani, am dat destul de mult pe el dar sunt multumit de performantele lui, nu am avut probleme, daca mi-as mai lua un laptop as opta pentru Assus, sistemul de racire mi se pare cel mai bun, carcasa este de calitate buna, acum depinde de cati bani ai, gandeste-te la o configuratie buna, sa poti face mai multe pe el.

Nu este adevarat ca marca nu conteaza, fiecare laptop are avantaje si dezavantaje, poate ca in exterior nu se vede dar difera foarte mult din punct de vedere al constructiei si al pieselor, sunt construite dupa principii total diferite.

Recomandarea mea este Assus, sper ca ti-am fost de folos!

Răspuns utilizator avertizat