| Danielbc a întrebat:

vreau sa imi iau un laptop pentru jocuri.problema eu ca nu stiu care e mai bun.stiu ca sunt multi aici care se pricep la laptopuri de asta si va intreb pe voi.care din laptopurile astea
http://www.giz.ro/......ing-13667/
e cel mai bun?(in afara de cel la 9000lei pentru ca nu am atatia bani). vreau sa joc si jocuri care de abia au aparut dar si jocuri mai vechi, si stiu ca la unele laptopuri jocurile vechi nu prea merg.plus vrea sa ascult muzica deci sunetul sa fie calumea plus sa nu trebuiasca sa imi iau casti pentru ca fara casti nu as auzi nimic sau cel putin nu tare.deci heeeelp! dau funda plus vot

3 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Ce buget ai?
Daca jocurile noi merg, e imposibil sa nu mearga cele mai vechi. Ce apare nou au cerinte mai mari.

| Danielbc explică (pentru vladsoare):

Bugetul e 6000lei.tu daca ai avea bugetul asta care laptop din alea l-ai alege?

| DLeonard a răspuns:

Iti recomand un Alienware M14x 1.5