| Bitzu_1414 a întrebat:

Vreau sa imi iau un Samsung galaxy s2... Da acum nu stiu nu am mai pus mana pe unu asa din descriere e fain dar daca te uiti la un tutorial sau ceva toti iti zic de camera aia de 8 mp. Eu nu imi iau telefon pentru poze ca am aparat photo. Vreau un telefon care sa poata sa faca mai detoate big grin Voi ce credeti isi merita bani?

Răspuns Câştigător
| TurteX a răspuns:

Pai...din moment ce e smartphone...da isi merita banii da cam trebuie sa ai internet ca sa il folosesti la capacitatea lui maxima