| QweRty777 a întrebat:

Salut
Vreau sa imi instalez un android pe telefon dar nu stiu de unde sa il iau. Este android de SM-G7105.
Un link ar fi de folos. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti instala android ca un windows.

| andyeyes99 a răspuns:

Telefonul tau e un Samsung Galaxy Grand 2 care vine cu Android 4.3 instalat. Nu inteleg ce vrei sa faci. Sa il resoftezi? Sa ii dai update?

| QweRty777 explică (pentru andyeyes99):

Salut
Eu am un Samsung galaxy trend lite duos cu android 4.1.2 nu un grand 2 cu 4.3 eu vreau sa instalez androidul de la grand 2 si eu nu stiu de unde sa downloadez androidul
P.S: Daca vrei cumva sa zici ca este imposibil nu este uite si un video: https://www.youtube.com/watch?v=R_ixsyl-_7Q