| Eduard198 a întrebat:

Salut vreau sa mă lămurească și pe mine cineva, de ce nu pot sa schimb parola la wi-fi sunt mai mereu peste 6 persoane conectate când dau sa îmi schimb parola îmi spune: Voice is busy,please try later. Și am mai schimbat-o acum 8, 9 luni. Mulțumesc
O zi buna!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Parola se schimba intrand in meniul router-ului. Ce treaba are cu vocea? Ce router ai?

| darrio2007 a răspuns:

In traducere:
Vocea este ocupata, incercati mai tarziu. Esti sigur ca asta spune?

| DryIce a răspuns:

Daca au hackuit routerul, ai o singura si simpla metoda de a repara. Dai reset la router apesi butonul de reset, cu un ac ceva ca e foarte mic si ti apasat 10 secunde. Dupa reset parola noua e scrisa pe spate la router. Acum sti sigur ca a dat kick la toti conectati pe veci. Tu intri cu parola scrisa pe router si in http url scrii 192.168.0.1 sau care e gateway tau, si dupa ce intri in meniu router ai pasword change si salvezi si gata. Iti va da kick automat si tie si intri din nou cu parola noua ce ai pus tu.

Cum adica "voice is busy" =) are u trol?