| NeluCurcanuuuu a întrebat:

Vreau sa-mi iau in IPhone 3gs. Am gasit pe okazii unul dar vreau sa stiu parerea voastra, fiindca eu nu ma prea pricep http://www.okazii.ro/......115038107. Are vreo defectiune sau e ok? Nu e original? Merita cumparat? Ce vrea sa spuna prin 'Replica' cuvantul cu care incepe anuntul? Merge si cu 1 cartela?

Răspuns Câştigător
| andrei_1493 a răspuns:

Este REPLICA=FACATURa=COPIe=NU e ORIGINAl! plus ca omul nu are calificativ 100 % ai sa iti iei Tzeapa

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mariusanton a răspuns:

Frate incearca pe eurodualsim.ro si o sa gasesti acolo mai multe produse eu mi-am luat un dual sim gen iphone il am de 2 luni si merge destul de bine.