| roxanikabubulik a întrebat:

Salutt! am vazut pe net o replica a telefonului iphone 4s pe site-ul : http://www.rogsm.eu/......o-Apple... si vruiam sa va intreb daca ati mai cumparat replici... ce are un telefon original si nu are o replica?

Răspuns Câştigător
| HellyBoy a răspuns:

Salut.Te sfatuiesc sa nu cumperi replici ale telefoanelor... ultima oara am cumparat un iPhone 4 acum cativa ani si in afara de faptul ca touch-ul mergea groaznic, dupa 2 zile am reusit sa-i sparg ecranul in timp ce ma chinuiam sa deschid Safari.

Revenind la intrebare, aplicatiile sunt cam aceleasi, dar diferentele ar fi:
-bateria(te tine mai putin);
-touch-ul(nu este neaparat o diferenta, depinde de replica);
-cat de repede se incarca o aplicatie;
etc.

In fine...ai inteles tu...mai bine dai mai multi bani, dar te si tine mai multwinking

Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Strungariu_Petru_Marius_1983_Fh4C a răspuns:

Mi-am cumparat eu de la ei. dupa numai 2 zile nu vei mai folosi telefonul.am sunat la ei sa mi schimbe telefonul si tot mau amanat iar de schimbat nu sa ma schimbat.te sfatuiesc sa dai un ban mai mult si sa nu folosesti replici