| WeezyF a întrebat:

Salut vreau sa pun un video pe YouTube dar cand se incarca
apare ca mai sunt 600-700 de minute straight face
Ma poate ajuta cineva?

Funda!

4 răspunsuri:
| alinaalin955 a răspuns:

Depinde de marimea fisierului si de viteza ta la Net(de contractul pe care il ai cu firma furnizoare de Net).
Eu am pus pe Youtube si clipuri mai mari de 10 GB.Nu trebuie uploadat tot odata. Poti relua in alta zi.
http://www.youtube.com/watch?v=nd0KGA_VdKI
Pana nu se termina nu scrii nimic la Descriere, la Etichete, nu schimbi titlul.
Cat de mare este clipul pe care vrei sa-l pui?

| Helly1226 a răspuns:

Descarca Any Video Converter si converteste clipul intr-un alt format si dupa il uploadezi din nou.

| WeezyF explică (pentru Helly1226):

La ce te referi sa fie calitatea mai proasta? macar 720 HD vreau sa aiba

| Helly1226 a răspuns (pentru WeezyF):

Nu trebuie sa fie calitatea mai proasta, doar ca youtube nu citeste cum trebuie formatul respectiv. Am avut si eu aceeasi problema, stiu ce zic.