| Thewitcher a întrebat:

Vreau sa stiu daca si voi, ceilalti utilizatori de Windows 7 avetia aceiasi problema.Cand download-ez ceva si vreau sa fac altceva in timpul downloadului,netul se opreste pur si simplu.OK,rezolv problema cu troubleshoot dar continua sa persiste.
Aveti si voi aceiasi problema, ca la WIndows Xp nu era.

10 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Probabil că ai Wingoz contrafăcut(NU e tot una cu cel pyratet(ăla poate fi original cu licența furată) ce conține un keylogger ce e setat să se activeze atunci când folosești banda de download, asta pentru a te păcălii ca să nu vezi că ai sistemul infectat.Succes

| cypryan11 a răspuns:

Eu nu am aceasta problema straight face

| valentingb a răspuns:

Nu e vorba de Windows aici, ci de programele pe care le folosesti, undeva ai o problema. Daca dai troubleshoot, mergi pana la capat? Adica setezi XP SP2, pornesti programul, revii la troubleshoot, apesi next si apoi apesi "yes, save these settings "? Altfel repeti de fiecare data.

| doctorandus a răspuns:

Poate ai un router slabut.

| vladelvis a răspuns:

Da mi se intampla de multe ori aceasta problema, si eu rezolv cu troubleshoot dar problema nu mai persista! Mai bine suna la furnizorul de internet!

| CristiChristian1999 a răspuns:

Nu,nu am problem aceasta.Probabil netul e foarte solicitat si de aceea se opreste. Apropo, ce viteza de net ai si de la ce firma?

| akaMarian a răspuns:

Am avut si eu la fel era din cauza Chromului apoi mi-am luat Opera si a mers!

| Anne0510 a răspuns:

Eu nu am aceasta problema...Nu stiu ce sa zic thinking

| swordman a răspuns:

Nu ar fi normal asta, cere sfaturi unui tip care se pricepe.

| XcOwNtEr a răspuns:

Niste detalii ale calculatorului?