| Ciprian2219 a întrebat:

Buna Ziua! Am o problema mi se opreste ori ce download la 99% am reinstalat windows de 6 ori si aceiasi problema alte ori cand descarc ajunge download la 99% si o i-a de la capat si tot asa Va rog sa ma ajutati Dau funda! Astept raspunsuri! Multumesc!

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ce Windows ai reinstalat?
Ce browser folosești?
Ai formatat partiția cu sistemul (unde ai instalat Windows-ul)?
De la ce firmă ai conexiunea de Internet?
Poate fi vreo problemă cu placa de rețea.

| rRaDdu a răspuns:

Frate asa am patit si eu ai un virus puterni(troian) trebuie o scanare urgentahappy funda?