| Miliop a întrebat:

Salut, vreo persoana care care mă poate ajuta sa îmi recuperez contul de google?
Ofer și bani în schimb.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Google te poate ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îți poți face altul? Ce ai uitat, parola sau email-ul?

| SkandallKamataru a răspuns:

Daca ai numarul de telefon pe baza caruia ai facut contul google, poti da "am uitat parola", si o sa te puna sa-ti introduci numarul de telefon, apoi vei primi mesaj automat pe acel numar cu un cod pe care va trebui sa il introduci in acel chenar, apoi o sa te puna sa iti setezi o noua parola.

| Miliop explică (pentru SkandallKamataru):

Pai da dar faza e că nu mai am numărul

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Miliop):

Nu poti lua legatura cu google, procesul de recuperare a contului e in asa fel incat sa ti-l poti recupera singur daca ai emailul sau mai ai numarul de telefon. Fara aceste date nu poti sa iti accesezi contul pentru ca nici cei de la google nu au garantia ca tu esti persoana din spatele acelui cont.

In concluzie, daca nu mai ai adresa de email sau numarul de telefon, nu iti mai poti recupera contul.

| elen123 a răspuns:

Buna, ai incercat sa i contactezi pe cei de la Google prin APEL?

| SkandallKamataru a răspuns (pentru elen123):

Ce sa faca? Unde te crezi aici la eMAG laughing

| Miliop explică (pentru elen123):

Cum pot face asta?