| DOLFY a întrebat:

SaluT! Vreu sa-mi spuneti un program sau ceva cu care pot modifica volumul unei melodii la sfarsitul acesteia, adica de a se perde asa la sfarsitul melodii micsorand voloumul cum intalnim la unele melodii... daca nu ati inteles prea bine ce vreau lasati un Re si incerc sa va explic altfel

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca vrei sa editezi melodia poti folosi Audacity si efectul se cheama "fade out".
Daca vrei asta in timp ce asculti melodii, efectul se cheama "crossfade" si depinde de fiecare mediaplayer in parte.