| SynapseNinja a întrebat:

Am citit un articol despre un program de adăugare subtitrări, programul se numește Video Converter Ultimate. L-a încercat cineva, cum e programul? Ce format suportă la subtitrări?

Vreau niște păreri despre acest program deoarece vreau să fac câteva DVD-uri cu filme pentru copii pentru verișorul meu de 8 ani. Subtitrările le pot face și eu, iar filmele le am descărcate. Îmi trebuie numai programul și am aflat de acesta. Mersi mult!

1 răspuns:
| DuaaAlin a răspuns:

Buna da este destul de bun.