| razvan131997 a întrebat:

Salutare. Am internet de la Telekom si mi-as dori un stick cu internet. Cum se poate obtine un astfel de stick? Se plateste suplimentar?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste aici: http://www.giz.ro/......leg-13905/
Dar nu spun ca la DIGI e doar 15 lei.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnneNichol1 a răspuns:

Te duci la ei la magazin si le zici sa-ti dea stick si da se plateste separat doar nu ti-l da pe gratis.

| razvan131997 explică:

M-Am informat și e oferta mai buna la Vodafone. Stick am găsit pe olx. Cartela pot cumpăra de la Vodafone? Se poate reîncărca aceasta cartela?

| Salontanul a răspuns (pentru razvan131997):

Stick-ul trebuie sa fie 3 G sau 4 G depinazand de tipul de cartela.

| Minimalistul a răspuns (pentru razvan131997):

Eu zic sa nu te zgarcesti sa cumperi stick-ul de la Vodafone pentru 10 lei in plus sau cat o fii.

| razvan131997 explică:

Ok. Mulțumesc tuturor pentru răspunsuri.