| Jucalea_Rares-Chev_1999 a întrebat:

Salutare,am mizeria asta de placa video incorporata la placa de baza
NVIDIA
Model GeForce 7025 / nForce 630a
GPU MCP61
Physical Memory 256 MB
Virtual Memory 1920 MB

Imi puteti recomanda o placa video care sa fie compatibila cu placa de baza :
Manufacturer ASUSTeK
Model M4N68T-M-LE-V2 (AM3)

Pretul as vrea sa fie in jur de 200 lei

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Hei! Presupunand ca ai un procesor cat de cat acceptabil pe placa aceea de baza si minimum 4gb de ram, eu iti recomand si care te rog sa faci un mic ofert pentru asta : http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/
Duce gta 4, asassin's creed 4, watch dogs, si multe alte jocuri la rezolutii decente.

| Jucalea_Rares-Chev_1999 explică (pentru Jipa95):

Am 4 gb ram si ca procesor am un AMD Athlon 2 de 3.1 ghz, ar fi o investitie buna?

| Jipa95 a răspuns (pentru Jucalea_Rares-Chev_1999):

Cu siguranta!