| S9S7B a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor.Stiu mailul si parola de la mail,cum pot afla parola de la facebook, fara sa o modific?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti decat daca o schimbi, dar probabil o sa se prinda proprieratul contului

2 răspunsuri:
| bloodfont a răspuns:

Facebook > forgot password > introdu email address și ar trebui să primești parola de la facebook pe emailul respectiv dacă e într-adevăr emailul contului de facebook

| S9S7B explică:

Am incercat deja, ma pune sa o schimb daca fac asta, nu mi o zice pe cea curenta