| CkEuforia a întrebat:

Se poate afla parola de la facebook fara sa o resetezi daca stii doar e-mailul?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Nu poti. facebook stocheaza parolele in server (cel putin in teorie asa ar trebui) criptate (se numesc hash sau "salt password" si sunt ireversibile si pot fi doar crackate daca sunt usoare) si normal nici ei nu ar trebui sa le stie si de asta trebuie sa le resetezi in caz ca le-ai uitat.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu nu poti decat daca o resetezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii e-mail-ul dar si raspunsurile la intrebarile de securitate. Daca stii si raspunsurile, poti afla parola.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Facebook nu are intrebari de securitate

| Scintilla a răspuns:

Din cate stiu nu se poate, ei iti trimit un link prin care iti cer sa iti resetezi parola.

| ster a răspuns:

Da