| BurloiuRaul a întrebat:

Salutare,am niste probleme cu calculatorul si nu pot descarca de pe acest site, dau funda celui care mi-l pune pe 2shared, girlshare sau mediafire.

Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te chinui!
Intra aici: http://www.driverscloud.com/en
Apasa Start the detection, Agent installation, Automatic installation, apoi asteapta un pic si se va downloada un programel. Instalezi programelul si apesi iarasi Start the detectin din programel. Sa nu ai inchis browser-ul. Apoi te uiti in My Drivers. Vei gasi acolo ce problema ai si ce sa instalezi. Programul le gaseste automat pe cele mai noi. Atentie! Nu merge fara sa ai Adobe Flash Player instalat. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte posibil cum a spus ceilalti uderi.Dar iti zic din propria experienta ca girlshare este un site de atac, numai virusi adware iti bagi in pc.

| Silent3025 a răspuns (pentru BurloiuRaul):

...nu PC-ul tau sau browserul tau are probleme, pagina respectiva are probleme, mai bine ne spui de ce driver ai nevoie si iti recomandam noi de pe ce pagina sa-l descarci.

| BurloiuRaul explică (pentru Silent3025):

AMD Radeon 9550 (are 256m si am windows xp x86)