| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

Salutare, am o intrebare: Ce program pot folosi pentru a face un videoclip cu mai multe poze, si sa pot pune si muzica pe fundal?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cel mai la indemana Movie Maker!

| itextrat a răspuns:

Incearca Movie Maker.
Daca ai nevoie de ajutor cu el, uite niste tutoriale: http://www.digitalcitizen.ro/movie-maker

| Szzeby a răspuns:

Poti folosi Sony Vegas.Desigur costa bani dar il poti pirata sau cumpara.

| Rebee25 a răspuns:

PE PC nu stiu, pe telefon e foarte bun : Flipagram. Poti sa pui poza si poti sa aduagi muzica fie din telefon, fie muzica de acolo, multe piese cunoscute. Mai e bun si Viva Video, dar acela e mai bun pentru editat.
FUNDA?