| anonim_4396 a întrebat:

Salutare-Am o intrebare!
As dori sa fac un videoclip din anumite poze si cu muzica in fundal si apoi sa pun acest videoclip pe youtube.
Ce program de compus videoclipuri imi recomandati,ca eu nu ma cam pricep(daca se poate programe mai profesionale, nu de 2 lei).
Multumesc anticipat si dau funda programelor profesionale!!!

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Foarte usor de folosit si nu e de 2 lei, un fel de profesional usor de inteles iar daca stai sa studiezi toate optiunile poate iesi ceva frumoswinking Proshow Gold cauta versiunea noua pe siteu lor direct.Din cate stiu mai au programe si cu pentru altele

5 răspunsuri:
| MrEvil89 a răspuns:

Sony Vegas

| IwantToPlayAGame a răspuns:

Pai daca nu te pricepi de ce vrei un program "profesional" la care n-o sa stii nici macar cum sa dai "new project"?

| Stefanu a răspuns (pentru IwantToPlayAGame):

Nu ma pricep asa ca tine, dar vreau un program cat mai bun.
Poate ca nu sunt profesionist, dar nici prost!

| rauldeac99 a răspuns:

Iti recomand picasa este un program profesional.