| DanielRuth a întrebat:

Salutare. Am o placa video NVIDIA GeForce 6200 si am probleme cu ea se supra mega incalzeste... de la un timp am blocat "Auto restart " astfel sa pot citi erorile. I-mi apare un ecran albastru ( numai cand ma joc Wow, Dota, ) i-am pus pasta termoc. atat la procesor cat si la placa vid. Mi-am bagat windowsul din nou. nu stiu ce naiba sa-i mai fac la pc, temperaturile ajung la 53' 60' G (aux temp 1, 2 etc ) cu carcasa deschisa sad. Vreo sugestie?

4 răspunsuri:
| unknown3243 a răspuns:

Sa cureti placa de praf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am nividia si mie imi apara chestia aia albastrau cu numere, mie imi apare doar cand vad un video etc. Oare dc:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe coolere! big grin Asa am avut eu problema cu procesorul dar pana la urma am rezolvat-o. Dar daca cumperi un cooler sa-l pui in asa fel sa bata aerul spre placa video.happy

| DanielRuth explică:

Asa aseara mi-au aparut iar eerori windows cu ecran albastru una fiind placa video ( Win32K.sys) si a doua placa de sunat Alcxwdm.sys) am pus din nou driverele pentru placa de sunat si video. dar problome restartului si a ecranului albastru trece nerezolvata sad HElp funda