| Clawd3lw a întrebat:

am o problema cand navighez pe facebook. In momentul in care incerc sa vizualizez pozele oricarei persoane imi apare pe tot fundalul o poza cu cineva (necunoscut), si dispare partial in momentul in care se incarca complet pagina. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

E semn ca trebuie sa renunti la facebooklaughing
ia-ti cclener si ruleazal si eventual fa si o reinstalare de browser daca nu incearca si altele

| floryn1993 a răspuns:

Https://www.malwarebytes.org/ sau schimba parola de la Fb

| Marius_Gabriel_Enache_1987 a răspuns:

Sal! am si eu un Nokia E 72 si nu pot descarca facebook mobil. Din ce cauza nu se poate? Ast rasp. Ms