| pierduta a întrebat:

De ce nu se incarc pe pagina de exemplu pozele de pe Facebook? Nu pot vedea anumite poze ale celorlalti pentru cu nu-mi incarca pagina poza respectiva. In coltul de sus in stanga apare un semn micut cu o foaie mititica sau in locul pozei respective apare un cadru alb. Care ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
| lucian_2018 a răspuns:

E de la browser. Fa-ti upgrade la cel curent sau schimba-l. Incearca mozzila e cel mai bun si citeste cele mai multe scripturi

| pierduta explică (pentru lucian_2018):

Mozilla folosesc

| lucian_2018 a răspuns (pentru pierduta):

Fa upgrade la browser