| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Am o problema cu PC-ul.Ma jucam linistit si am inchis pc-uL putin. Când il aprind monitorul nu arata nimic si zice ca e conectat la placă video.Am verificat mufele de alimentare, inclusiv cea de la placă video, sistemul este unul mai vechiut, dar nu cred s-a dus deja. Ceva ajutor?

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Ce sursa ai? Petarda delux de 50 lei?

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Asteapta sa se raceasca si incearca mai tarziu. Tot ce este posibil sa se fi dus. Sursa functioneaza? Porneste?