| mirel1111 a întrebat:

Salutare!
Am o tableta E-Boda E350 impresspeed cu android 4.2.2 Jely Bean!
De ceva timp a inceput sa nu ii mai mearga netul sta mereu pe gri, am resetat-o si tot asa era!
Si sa va spun am si un telefon care a avut jb si a facut aceeasi problema pana cand i-am schimbat android la 4.4.2!
Care este problema?

1 răspuns:
| CaLyStuu a răspuns:

De obicei tabletele gen go clever, sau e - boda, sunt cam niste chinezarii care fac figuri mai tot timpul + ca sunt si scumpe pentru ce configuratie de **** au... Eu zic acum, sa aplici acceasi metoda ca si la telefonul tau... poate sunt erori de cand s-a bagat android-ul. E bine sa bagi unul pe masura ei.