| morosanu55 a întrebat:

Am pus ochii pe urmatoarea tableta... Tableta E-Boda Impresspeed E350 7`` 8GB black, 5 ore, 1024 x 600, 802.11b/g/n, Android 4.2 Jelly Bean.
Va intreb pe langa tableta imi mai da incarcator, cablu de date, card, folie protectoare? ...pt ca in general la 1 din 10 tablete am vazut ca mai scrie ce contine pachetul.

4 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Te sfatuiesc ca mai intai sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja daca vrei sa afli mai multe detalii importante. Le gasesti aici: http://bit.ly/1bpkV1q

Vezi ca pe 9 decembrie il vei gasi la un pret special pentru ca magazinul implineste 12 ani si vor fi foarte multe reduceri.

| bineproportionat a răspuns:

Salut, la tableta asta http://bit.ly/1bspBIb vei primi incarcator, cablu de date! Atat vei primi la toate tabletele! Husa sau folie de protectie trebuie sa ti le cumperi separat!

| PROTOTYPE a răspuns:

Nu o sa iti dea card happy

| morosanu55 explică (pentru PROTOTYPE):

Dar ce mai contine pachetul...si ce va mai trebui sa cumpar