| TheRed a întrebat:

Salutare am o telecomanda well 11sr http://postimg.org/image/49ijd7wpj/ si nu stiu cum sa memorez programele daca ma poate ajuta cineva mersi.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Din câte știu programele nu din telecomandă se memorează că din televizor folosind funcția de „memorează canal" disponibilă în meniul tv-ului(depinde de model și tip). Telecomanda ta fiind una universală, trebuie să ai în ghidul de utilizare codurile pentru dispozitivele compatibile cu această și de asemenea și modul de programare a fregvenței cu dispozitivul sau tv-ul dorit.Succes

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: