| numesiprenume0 a întrebat:

Am o unitate cu piese slabae, placa video, procesor si asa mai departe. As vrea sa investesc in jur de 500 lei pentru a o imbunatati. Vreau sa stiu daca ar merita. Piesele as vrea sa le iau la reducere asa ca o sa astept perioada in care o sa fie. As vrea sa iau o placa de baza, un procesor, placa video si memorie ram ddr3(am ddr2, 3Gb, deci as vrea sa pun memoria ram pe ultimul loc) M-ati putea ajuta cu niste link-uri de pe eMAG pentru ca piesele sa fie compatibile...

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Nu merita sa imbunatatesti un computer cu piese la reducere.
Mai bine analizeaza urmatoarele oferte.
Merita Investitia.
http://pdmedia.ro/calculatoare-second-hand/Calculator-Second-Hand-Quad-Core

| CPAElites a răspuns:

Nu-ti putem da un raspuns pana nu avem toate detaliile despre
PROCESOR
Placa Video
Placa de Baza
SURSA!
Hard Disk