| Ioana_Florentin_Cătălin_1997 a întrebat:

Am un tab3 si am 2 probleme:prima ar fi ca nu stiu de ce dar stau linistit pe tableta imi vad de treaba mea si se schimba luminozitatea, se intuneca ecranul putin ca si cum as schimba eu luminozitatea mai mica(bateria fiind in conditii normale de 70%) si a 2 problema e ca atunci cand am cumparat-o avea un pixel lipsa pe negru. Am garantia, sa ma duc cu ea? Ce o sa se intample si daca poate cineva sa-mi explice cu luminozitatea

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

In ceea ce priveste luminozitatea cred ca este setata sa se atenueze cand bateria ajunge la 70%, sau alte setari de alimentare si baterie.
in ceea ce priveste faza cu pixelul ars, cred ca ar trebui sa mergi la garantie.