| PciTheGamer a întrebat:

Salutare as vrea sa ma apuc de vlogging si nu prea stiu ce echipament imi trebuie.La editarea videoclipurilor ma pricep destul de bine asa ca imi trebuie numai niste sfaturi despre ce echipament sa cumpar.

Răspuns Câştigător
| RockableHu a răspuns:

Păi poţi începe cu ce ai. După care, încetul cu încetul îţi poţi achiziţiona o cameră exceletă precum Canon sau eventual nişte aplicaţii speciale pentru decuparea videoclipurilor. În prinipiu da, ai nevoie de o cameră perfectă şi mult talent! O zi bună! big grinwinking

1 răspuns:
| DeeaV a răspuns:

Camera si microfon de calitate happy Daca te tine buzunarul, investeste cat poti pentru o calitate cat mai buna.