| Evolve21 a întrebat:

Salutare, as vrea si eu o traducere 100% a unui text din rus in limba romana. happy
Asta este textul "Bol'šhoe spasi6o! potseluy!" e primit de la o fata pe facebook si nu prea am unde sa il traduc si daca se poate sa imi lasati si mie site-ul unde ati tradus textul.
Traducerea corecta primeste funda+vot la inca doua intrebari pe care o sa le postez random.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Multumesc mult! Cel de al 2-lea nu stiu ce inseamna. Era bine daca copiai cu literele slave.

| Evolve21 explică:

Aşa mi-a fost lăsat comentariul.