| CaramelCelDulce0987654321 a întrebat:

Astazi m-am asezat pe tableta iar de pe una din margini s-a format o fisura pana in partea cealalta. Acum intr-o parte se vede negru cu diferite dungi, iar pe cealalta se vede cat de cat clar dar sunt de asemenea dungi si pixeli, mentionez ca peste tot unde umblu cu degetul functioneaza, ar trebui sa schimb doar ecranul?

Răspuns Câştigător
| Ionut231312 a răspuns:

Avand in vedere ca merge sa umbi cu degetul pe el peste tot, da, doar ecranul trebuie schimbat

1 răspuns: