| Cosminovici18 a întrebat:

Cine are Samsung Corby? Cum vi se pare? dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai că îţi răspund şi eu, că tot te plângi de lipsă de răspunsuri.
Am Samsung Corby. Aşa cum zicea şi celălalt utilizator, are ecranul rezistent. Nu îmi place însă mp3-ul, nu se aude prea tare. Are bateria foarte bună, rezistă juma' de zi dacă îl foloseşti intens. Şi arată şi destul de vesel.

| Cosminovici18 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma plang ca nu primesc dar asta e adevarul ai vazut ca inca 2 utilizatori patesc ca mine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosminovici18):

Da, bineînţeles. Nu te-am condamnat, asta este, poate o sa ai mai mult succes altădată. E o perioadă destul de proastă pentru mulţi, se pare.

| Cosminovici18 explică (pentru anonim_4396):

Da asa este!

7 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Da m-ai convins raman cu Samsung al meu imi place de el ca la fel l-am scapat jos si nu are nimic eu il am de un an si zici ca l-am cumparat acum arata bine happy scuze k ti-am dat aici dar eu nu pot da mesaje aici

| Diaconu98 a răspuns:

Salut! Am si eu Samsung Corby si este destul de bun! Ce imi place cel mai mult la el este ca are ecranul foarte rezistent! Mie mi-a scapat de doua ori cu ecranul de asfalt si nu a patit nimic! Cumparal cu incredere! Te rog acum funda!

| Cosminovici18 explică (pentru Diaconu98):

Am si eu.si iti dau funda fiindca numai tu ai raspuns