| icsbooy a întrebat:

Salutare, cine imi poate spune un player video cel putin sau chiar mai bun decat KMPlayer dar care sa poata cauta si subtitrari cum e BSPlayer? din cate am vazut KMPlayer nu cauta subtitrari, pacat! dau funda!

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

VLC media player si Media player clasic.

| icsbooy explică (pentru horia2012):

Si subtitrarile unde le cauta? -.-

| horia2012 a răspuns (pentru icsbooy):

Subtitrarile le cauta in diverse baze de date de pe internet. Unele baze de date sunt comune, altele corespund fiecarui program... Unele programe vor gasi mai multe subtitrari, altele mai putine..Nu se compara cu BS Player.

| Eclipse a răspuns:

VLC Media Player : http://www.videolan.org/vlc/