| mariya13 a întrebat:

cine stie cum se face o pagina web. poate a facut cineva antentul in notepad si ma ajuta cineva! va rog mult...

9 răspunsuri:
| mariya13 explică (pentru suntserios):

Mersi.dar uite cind salvez in calculator la mine antetul, nu se primeste nimic din ce arata ei..nu stii care e problema?

| suntserios a răspuns (pentru mariya13):

Cum salvezi?
despre ce antet e vorba?
ci ar trebui sa primeasca?

exprimate tehnic daca vrei sa iti intelegem problema

| mariya13 explică (pentru suntserios):

De exemlu vreau sa am pe site o imagine si trebuie sa o scriu in notepad intii ..cind am dat de exemplu de pe site care mi l-ai dat (e foarte bun)insadupa ce am vazut cum trebuie de scris ca sa primesc imagine, am copiat si am scris la mine in notepad, il salvez deja totul in calculator si cind s-a deschis imaginea nu se vede ..despre asta am spus eu...

| suntserios a răspuns (pentru mariya13):

Si ai imagina aia in calculator la tine?
i ai pus o cale absoluta?
daca i ai pus cale relativa te ai asigurat ca poza e pusa unde trebuie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai nevoie?

| mariya13 explică (pentru anonim_4396):

Imi trebuie la informatica sa prezint un site(oarecare )facut in HTML.

| PrintesaRockChichi a răspuns:

Gasesti ajutor pe ecursuri.ro. nici eu nu prea mapricep si am de facut o tema la informatica!

| mariya13 explică (pentru PrintesaRockChichi):

Mersi mult! am gasit ceva de ajutor