| Sashavalentine a întrebat:

Salutare big grin. As vrea sa imi cumpar o tableta grafica pentru desen de pe Emag (am mai cumparat de acolo si am fost multumita). Sunt incepatoare deci. ce tableta imi recomandati? :3

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Pai te-ai putea orienta dupa una care nu este foarte scumpa. Din gama de tablete grafice disponibile pe eMAG ai putea alege chiar acest model: Tableta grafica Wacom Intuos Pen, Silver/Black (http://www.emag.ro/......L5YJBBBM/) Aceasta este pe primul loc in ordinea celor mai vandute (pe eMAG) si are comentarii pozitive. Pretul este unul bun, avand in vedere ca nu este nici cea mai scumpa tableta grafica dar nici cea mai ieftina. Pare destul de OK. Tu ai putea sa mai studiezi totusi ofertele, insa ca punct de reper ar putea fi si acest model. Bafta!

| Sashavalentine explică (pentru Mario1999):

Multumesc. happy

| Mario1999 a răspuns (pentru Sashavalentine):

Cu placere! Dar repet, este doar un reper, nu trebuie sa o alegi neaparat pe aceea. happy