| carhartt a întrebat:

Salutare,
De curand m-am apucat de DotA. si am vazut ca sunt doi eroi mai bunicei. adica din ce am vazut eu, mi s-au parut buni.

1. Ursa si 2. Void happy

Vreau sa va rog, daca puteti, sa imi faceti si mie un ghid, in care sa-mi explicati, cum sa joc cu acei doi eroi, si ce iteme sa fac pe ei. la 1 versus 1?

Multumesc frumos si anticipat!

Răspuns Câştigător
| Rapateckh93 a răspuns:

Pe ursa iti trebuie asa : phase boots,vanguard,vladimir, heart of tharasque. Astea sunt iteme cu care bat multi eroi cu ursa.

Pe void incepi asa treads, apoi mom ( mask of madness), butterfly si la final daca mai apuci sa faci rapier. Sunt 2 eroi foarte buni, mie imi plac foarte mult, sper sa te ajute sfaturile mele.

| Piciu_8167 a răspuns (pentru Rapateckh93):

Poti safaci si un critical pe void merge foarte bine.

| EveliñCodruTz1996 a răspuns (pentru Rapateckh93):

Olo rapiera deja? =) void moare instantaneuwinking
Eu te prind cu pudge iti bat si ursawinking