| SynapseNinja a întrebat:

De curând mi-am luat o cameră video auto DVR Smailo Vision. Știe cineva cum pot descărca pe laptop ceea ce înregistrează camera? Iar după ce am conectat telefonul prin Wi-Fi la cameră, în aplicație tot mi se mută la interfața inițială, știți de ce? Mersi mult.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Camera auto inregistreaza pe un card de memorie, care se poate descarca fie printr-un cablu USB direct din camera, fie scoasa si introdusa cartela de memorie intr.un cititor.

Daca la redarea prin wi-fi camera nu-ti arata filmare, atunci este posibil sa nu fie montata cartela de memorie in camera. tongue