| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie de ce nu pot deschide acea aplicatie pentru camera Web la laptop pentru a face poze si video cu camera? La messenger nu am probleme doar ca nu o mai pot deschide! Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Nici mie nu imi merge... am instalat vreo 4-5 drivere de sistem. dar nimic crying

| delia5609 a răspuns:

Modelul laptopului e PackardBell EasyNote TE daca ma poate ajuta cineva! Nu imi amintesc sa fi avut cd!

| delia5609 a răspuns:

Am vb cu profesorul e ca si cand as fi facut scoala! A facut el actele si tot, am platit, etc

| YourDeath a răspuns:

Instaleaza-ti driverul. Daca nu mai ai CD-ul original de la laptop, intra pe site-ul firmei(ex HP, Asus, etc) si cauta drivere

| Andrew555 a răspuns:

Dezinstaleaza driver la camera si caut alt driver pe net pentru camera ta si vezi daca o sa mearga

| delia5609 a răspuns (pentru Andrew555):

Imi poti explica putin mai detaliat? Ce e driver-ul acela? Nu cred ca mi-a dat cd la el!