| Daniel_George_1997_w08X a întrebat:

De curant m-am apucat si eu de Youtube, mai precis de AnimeMusicVideos(AMV) si le editez si randez pe telefon. ideea este ca eu ador sa editez si fac tot ce fac pe Youtube din placere, as vrea sa mi iau un pc in bugetul de 2000 lei si nu sunt decis ce piese bune pentru editat macar 480p/720p videoclipuri din anime uri sa iau. M-ati putea ajuta va rog?(daca va intereseaza sa vedeti cam ce fac canalul meu este acesta:https://www.youtube.com/channel/UCjXqBGUI8_uZms7WAneijAw )

Răspuns Câştigător
| CopiluProblema a răspuns:

Salut, poti face si videoclipuri de 1080p60 fara probleme, doar ca consecinta o sa stai mai mult la randat. Orienteaza-te spre un procesor bun si sa ai cat mai mult ram. Alt sfat, in Adobe Premiere se randeaza cel mai repede videoclipurile si este foarte bun. Funda?