Întrebare recomandată | LucianR a întrebat:

Deci am o problema cu youtube-ul...ca browser folosesc opera in general (dar am instalat si chrome si internet explorer) si unele videoclipuri imi ruleaza dar sacadat si la altele imi apare ca nu am instalat flash player?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In G.Chrome nu ar trebui sa ai probleme, youtube apartine Google si Chrome are incorporat flash player.
Oricum, daca nu ai flash player, il poti descarca de pe site-ul oficial.

| LucianR explică (pentru Ioandelasal):

Si in chrome imi merge tot sacadat...

| alecx4music a răspuns:

Instaleaza flash player:
http://get.adobe.com/flashplayer/

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Atunci cand iti mergeau videoclipurile este posibil sa fi rulat cu HTML 5, de aia iti mergea sacadat. Iar celorlalte videoclipuri este posibil sa nu fi folosit HTML5, iar daca nu aveai Adobe Flash Player nu functionau. Sau ar mai putea fi de vina placa video sau procesorul. Daca procesorul este "stresat" la maxim (100%) este normal sa iti mearga mai sacadat. Dai click dreapta pe bara de start si alege "Start task manager" si vezi pe acolo la tabul "Performance"

| MihaiEddy93 a răspuns:

Downloadeaza incaodata flashplayerul de pe http://get.adobe.com/flashplayer/ si apoi reporneste browserul tau.

| ALBERTO12 a răspuns:

Dca iti tot face asa puneti alt windous sau bagati windows 8 celamai nos si n-o sa ai niceo problema til poti lua depe internet beta free sau sal cumperi!

| sizable a răspuns:

1) chrome://plugins/
2) debifează flash(pepflashplayer)

| sizable a răspuns:

Salut, uite soluția:
1) chrome://plugins/
2) Debifează flash(pepflashplayer)
3) Restart (opțional).
Au avut mai mulți clienți probleme de genul... Mulți bani pentru asta nu pot lua așa că dau soluția gratuit :-)

| sizable a răspuns:

Am scris soluția: 100% funcționează... nu mi-au postat-o...